Межівський районний освітній округ з якісного профільного навчання учнів старшої школи

Професійна підготовка

Комунальний заклад освіти „Межівський міжшкільний навчально – виробничий комбінат трудового навчання і профорієнтації учнів”  є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ Межівського району і знаходиться в управлінні Межівської районної ради. Він створений відповідно до  постанови Ради  Міністрів  СРСР від 22 грудня 1977 року № 1111,  рішенням Межівської районної ради народних депутатів Дніпропетровської області від 29.03.1980 р. № 83 .

Навчальний заклад призначений для задоволення потреб громадян, держави і суспільства у поглибленні базової підготовки школярів 10 -11 класів, здійснює професійне навчання та консультування учнівської молоді,  забезпечує реалізацію потреб особистості в отриманні професії і кваліфікації відповідно інтересів, здібностей, наявних умов.  Заклад створено відповідно до соціально – економічних, освітніх потреб, матеріально – технічної та методичної бази.

В своїй роботі КЗО «Межівський МНВК ТН ПУ» керується  Конституцією України, законами України, указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, рішеннями місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, іншими нормативними актами України, Статутом комбінату, затвердженого рішенням Межівської районної ради від 30.01.2009 року за №340 – 27/V.

Заклад   внесений Державним комітетом статистики України до Єдиного Державного реєстру підприємств та організацій України (довідка головного управління статистики у

Педагогічний колектив закладу активний учасник представницьких методичних заходів районного, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня.

2006-2007 рік   -  КЗО «Межівський МНВК ТН ПУ» -  призер обласного огляду –конкурсу  на  кращу  модель організації  профільного  навчання.

2008  рік   -  КЗО «Межівський МНВК ТН ПУ»  учасник  одинадцятої  міжнародної   виставки  «Сучасна  освіта  в  України – 2008»  м. Київ

2009  рік – КЗО «Межівський МНВК ТН ПУ»  учасник дванадцятої міжнародної   виставки  «Сучасна  освіта  в  України – 2009»  м. Київ

2012 рік - Межівський  МНВК  учасник Третьої Міжнародної   виставки  „Сучасні  заклади освіти   - 2012р. ”  м. Київ,  нагороджений дипломом за активну роботу з модернізації системи профільної освіти та внесений до каталогу «Сучасні заклади освіти – 2012р.»

жовтень 2012р. участь у IV Національній виставці - презентації «Інноватика в сучасній освіті».м.Київ,  нагороджений дипломом за впровадження інноваційних технологій.